Agelinde

Genaya Sugupuu

Pildid

Väga ilus sinine tüdruk, lühema tiheda karvaga, ilmeka näoga, tõeline daam, äärmiselt puhas, kunagi pole tuppa pissinud(väikse kutsikana)armastab väga oma peret, laste ja teiste loomadega saab hästi läbi. Väga kõrge kaitseinstinkt, oma territooriumile ei lase ühtegi võõrast, kõigi võõraste vastu väga umbusklik. Suurepärane valvur.

Nyima Ospara Harimah (Harimah)Sugupuu

Pildid

Tema on klassikalise välimusega must kuldsega, lühema karvaga, hea liikuvusega, ilus graatsiline tüdruk. Talle meeldib vabadus,on õiglase loomuga,sobib hästi teiste koertega, kunagi ei alusta mingit tüli, sobib ka võõraste inimestega. Hea valvur, mänguhimuline.

Grand Lioness Es Lucky Lord (Aragon)Sugupuu

Pildid

Tema on tõeliselt ilus sinine venemaa poiss, väga ilusat värvi, õpetada lihtne, allub väga hästi dressuurile. Praegu veel noor, sõbralik, talle meeldib väga teiste koertega mängida, armastab autoga sõita, meeldib näitustel käia, naudib šõud.

Legenda Tibeta Kuan Yan Nuima Ospara (Kailash) Sugupuu

Pildid

Ta on suur ja võimas, venemaalt pärit poiss, väga ilusa pika karvaga ja võimsa luustikuga, kerge liikumisega. Tõeline kaisukaru, tema suurus ehmatab ja enamasti teda kardetakse, aga tegelikult on ta kuldse südamega, äärmiselt leebe loomuga, talle meeldivad kõik inimesed, eriti naudib laste seltskonda, ta saab ka teiste koertega hästi läbi, kunagi ei alusta tüli, ei ole toidule mingit agressiooni. Meeldib väga autoga sõita, kas või niisama poodi ja kohe koju tagasi. Oma territooriumit valvab hästi, aga kui keegi sisse julgeks tulla, siis selle vastu tal midagi poleks. Kunagi ei võta koerte kaklustest osa.

Agelinde Blossom Sugupuu

Pildid

Blossom on meie kennelis sündinud imeline tüdruk. Ta on saanud oma isa pika karva ja hea iseloomu. Blosson on kartmatu valvur ja hea sõber.

Agelinde Barr Sugupuu

Pildid

Barr on meie kennelis sündinud poiss, tema on saanud oma isalt suure, võimsa luustiku ja hea südame.

Agelinde Chimara Sugupuu

Pildid

Chimara on meie kennelis sündunud, helekuldset värvi tüdruk. Chimara kasukas on väga huvitavat värvi, hästi hele, aga ikkagi kuldne. Talle meeldib näitustel käia ja ta meeldib ka kohtunikele. Ta armastab teiste koerte seltskonda, on sõbralik.

Izidor The Black Pearl Szczęście Sugupuu

Pildid

Izidor on üleni must Poolast tulnud poiss, väga mänguhimuline, allub hästi dressuurile.